Wij zijn Verbij!

Bij Verbij zijn we altijd op zoek naar de klik. Mensen bouwen tenslotte met mensen. Onze medewerkers belichamen ons bedrijf en de enorme passie voor traditioneel vakmanschap. Met zo’n dertig collega's (ver)bouwen, onderhouden en restaureren we gebouwen die monument zijn of worden.

Albert van der Hoorn  

Werkvoorbereider/projectleider
071-5018478
albert@verbij.nl

Bart Dooren

Projectleider
071-5018478
bart@verbij.nl

Ben Rodenrijs

Uitvoerder
071-5018478
ben@verbij.nl

Coby van der Weijden

Secretaresse/administratie
071-5018478
coby@verbij.nl

Erik van den Hoek

Directeur commercieel/operationeel
06-51715422
erik@verbij.nl

Gerard Kleijn

Uitvoerder
071-5018478
gerard@verbij.nl

Jordi van Leeuwen

Werkvoorbereider/projectleider
071-5018478
jordi@verbij.nl

Lucas Verbij

Algemeen directeur
071-5018478
luc@verbij.nl