Wij zijn Verbij!

Bij Verbij zijn we altijd op zoek naar de klik. Mensen bouwen tenslotte met mensen. Onze medewerkers belichamen ons bedrijf en de enorme passie voor traditioneel vakmanschap. Met zo’n dertig collega's (ver)bouwen, onderhouden en restaureren we gebouwen die monument zijn of worden.

Albert

Werkvoorbereider/projectleider
071-5018478
albert@verbij.nl

Bart

Projectleider
071-5018478
bart@verbij.nl

Ben

Uitvoerder
071-5018478
ben@verbij.nl

Coby

Secretaresse/administratie
071-5018478
coby@verbij.nl

Erik

Directeur commercieel/operationeel
06-51715422
erik@verbij.nl

Gerard

Uitvoerder
071-5018478
gerard@verbij.nl

Jordi

Werkvoorbereider/projectleider
071-5018478
jordi@verbij.nl

Lucas

Algemeen directeur
071-5018478
luc@verbij.nl